مصاحبه تلویزیونی جناب آقای مهندس مهربان بعنوان مدیر یکی از شرکت های برتر و نمونه


- سازمان شما در مقایسه با سایر شرکت های شوینده، علاوع بر حفظ کیفیت، از قیمت پایین تری برخوردار است. علت موفقیت شما در پایین نگه داشتن قیمت، علاوه بر حفظ کیفیت، چیست؟
- بدلیل پوشش توده عمده مردم، سعی بر مدیریت هزینه ها و حفظ سطح کیفی محصولات شده است و این اطمینان را به هموطنان عزیز می دهیم که محصولات آ ب ث با بهترین کیفیت و کمترین قیمت عرضه می شود که این جز مشخصه های گروه تولیدی کندر می باشد شرکت تولیدی کندر، برای اولین بار در ایران، خمیردندان آنزیم دار را تولید کرده است؛ همچنین مایع لباسشویی و پودر ماشین آ ب ث، از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد که قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است.
- شما بعنوان یک تولیدکننده موفق داخلی، که محصولات شرکت شما با نمونه های خارجی آن برابری می کند و حتی از آنها بالاتر است، چه صحبتی با هموطنان دارید که بعنوان یک ایرانی، به صنایع و تولیدات داخلی توجه بیشتری داشته باشند؟
- بخش عمده ای از محصولات ایرانی، به مراتب با کیفیت تر از محصولات خارجی است. شرکت تولیدی کندر، صادر کننده به بیش از 15 کشور در دنیا می باشد که خود نشان دهنده آن است که ما توانسته ایم اطمینان مشتریان خارجی را جلب کنیم و این احساس را داشته باشند که محصولات آ ب ث، بانو، دلتا و آوا می تواند پاسخگوی نیازشان باشد.
- شرکت تولیدی کندر، به لحاظ کیفی، دو برابر حد استاندارد می، دارای محصولات با کیفیت می باشد. علت موفقیت شما در این راستا چه بوده است؟
- تمام سعی و تلاش سازمان و نیز کارشناسان و متخصصین ما، چه در لابراتوارهای داخلی و خارجی، با مبادرت به تحقیق بررسی های انجام شده، نیازهای مشتری و جامعه، شناسایی شده است و همیشه سعی بر آن داریم که مطابق نیازها، بهترین ها را تولید کرده و کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کارمان قرار داده ایم.
- با توجه به اینکه در حال راه اندازی یک پروژه عظیم تولید انواع پودرهای شوینده هستید، لطفا آینده شرکت را توضیح دهید.
- مجموعه تولیدی کندر، به سرعت بسمت نقش آفرینی در صنعت شوینده دنیا پیش می رود و ما بزرگترین کارخانه پودر خاورمیانه، در این گروه صنعتی هستیم که حضور این گروه صنعتی، قطعا نقطه عطفی در صنعت شوینده خواهد بود. با عنایت به اینکه فعالیت های شرکت، در جهت تامین نیازهای متعدد بازار است، تکیه گاهی برای صنعت شوینده خواهیم بود.